Rozwiązania izolacyjne dla każdego budynku

Oferujemy szeroką gamę produktów poliuretanowych odpowiednich dla dowolnego projektu.

Izolacja EXY nie tylko poprawia atmosferę w pomieszczeniach, ale także podnosi komfort oraz standard życia. Zapewnia doskonałą izolację termiczną i zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń, takich jak kurz i inne zanieczyszczenia z zewnątrz.

Największą przewagą nad konwencjonalnymi materiałami izolacyjnymi jest to, że piana nie zmienia swoich parametrów i właściwości izolacyjnych, nie zmienia także swojego kształtu w przeciwieństwie do izolacyjnej wełny mineralnej czy celulozy wdmuchiwanej, dzięki czemu posiada długą żywotność zapewniającą jej niezawodność.

Image
Image

Skorzystaj z profesjonalnego rozwiązania izolacyjnego, które idealnie dopasowuje się do wyglądu i kształtu Twojego budynku. Izolacja piankowa EXY SPRAY SYSTEM jest niezwykle skuteczna i posiada długotrwale niezmienne parametry izolacyjne. Pianka jest nakładana przez certyfikowane firmy partnerskie, które mogą zaizolować do 300m2 dziennie w dwie osoby. Dzięki swojej strukturze pianka natryskowa zapewnia idealne właściwości izolacyjne nawet przy cienkich warstwach – nie zajmując przy tym dużo miejsca.

EXY SPRAY, IZOLACJA DLA KAŻDEGO BUDYNKU

W przypadku izolacji pianą natryskową można wybrać izolację pianową o otwartej lub zamkniętej strukturze komórkowej.

Piana izolacyjna o otwartej strukturze komórkowej sprawdza się wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na przenikanie powietrza i pary wodnej. Szczególnie nadaje się do izolacji pomieszczeń o różnych temperaturach. Piana izolacyjna stanowi idealną zwartą warstwę bez spoin i kotwienia mechanicznego.

Z kolei piana izolacyjna o strukturze zamkniętokomórkowej stanowi doskonałą barierę powietrzoszczelną, paroszczelną i hydroizolacyjną. Dzięki naszej pianie izolacyjnej najwyższej jakości do szerokiego zakresu zastosowań oferujemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego budynku. Niezależnie od tego, czy jest to nowa konstrukcja, renowacja starego budynku, czy większy projekt budowlany – dzięki izolacji natryskowej EXY koszty energii można obniżyć nawet o 70%, nawet przy wymagającej konstrukcji budynku.

Image
Image

Nie wiesz jaką pianę wybrać? Pomożemy Ci.

Mamy ponad 25 lat doświadczenia w izolacji budynków na całym świecie. Nie wahaj się skontaktować z nami– z pewnością znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie izolacyjne dla Twojego domu.

Więcej informacji

Do pobrania

Do pobrania

Szczegółowe informacje, karty katalogowe i ciekawostki.
Do pobrania
 Produkty

Produkty

Właściwe rozwiązanie dla każdej aplikacji! Dowiedz się więcej o naszych wszechstronnych produktach!
Produkty
Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami