Rozwiązania termoizolacyjne dla każdego budynku

Oferujemy szeroką gamę produktów poliuretanowych nadających się do każdego projektu.

Izolacja EXY nie tylko poprawia jakość klimatu w pomieszczeniach, ale także podnosi komfort i standard życia. Zapewnia doskonałą izolację termiczną i zapobiega wnikaniu z zewnątrz zanieczyszczeń takich jak kurz i inne zanieczyszczenia.

Największą zaletą w stosunku do konwencjonalnych materiałów termoizolacyjnych jest to, że pianka nie zmienia swoich parametrów i właściwości izolacyjnych, nie zmienia swojego kształtu w przeciwieństwie do waty izolacyjnej czy rozdmuchiwanej celulozy, dzięki czemu jest niezawodna ze względu na długą żywotność.

Image
Image

Skorzystaj z profesjonalnego rozwiązania izolacyjnego, które idealnie dopasowuje się do wyglądu i kształtu Twojego budynku. Izolacja EXY SPRAY SYSTEM jest niezwykle skuteczna i posiada niezmienne przez długi czas parametry izolacyjne. Piankę nakładają autoryzowani wykonawcy, którzy są w stanie ocieplić do 300 m2 przy dwóch osobach dziennie. Dzięki swojej strukturze natryskiwana pianka posiada idealne właściwości izolacyjne nawet w cienkich warstwach - nie zajmując dużo miejsca.

EXY SPRAY SYSTEM, IZOLACJA DLA KAŻDEGO BUDYNKU

W przypadku izolacji z pianki natryskowej można wybierać między izolacją pianką o strukturze komórkowej otwartej lub zamkniętej.

Pianka izolacyjna o strukturze otwartokomórkowej jest odpowiednia tam, gdzie nacisk kładzie się na przenikanie powietrza i pary wodnej. Szczególnie nadaje się do izolowania pomieszczeń o różnych temperaturach. Pianka izolacyjna to doskonała solidna warstwa bez łączeń i zakotwień mechanicznych.

Z drugiej strony pianka izolacyjna o strukturze zamkniętokomórkowej stanowi doskonałą szczelną, paroszczelną i wodoodporną barierę. Dzięki naszej najwyższej jakości pianki izolacyjnej o szerokim zakresie zastosowań, oferujemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego budynku. Niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, renowacja starego, czy większy projekt budowlany - dzięki izolacji natryskowej EXY koszty energii można obniżyć nawet o 70%, nawet przy wymagającej konstrukcji budynku.

Image
Image

Nie wiesz jaką piankę wybrać? Doradzimy.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w izolowaniu budynków na całym świecie. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami - na pewno znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie ocieplenia Twojego domu.

Inne informacje

Do pobrania

Do pobrania

Szczegółowe informacje, karty katalogowe i ciekawostki.
Do pobrania
 Produkty

Produkty

Odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania! Dowiedz się więcej o naszych wszechstronnych produktach!
Produkty
Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami