Natryskowa izolacja PUR

Izolacja cieplna odpowiednia dla każdego budynku

Zamierzasz ocieplić dom? Niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, domek letniskowy czy budynek biurowy, najważniejszym warunkiem sukcesu jest wybór odpowiedniej jakości izolacji.

Materiały izolacyjne firmy HONTER oferują sprawdzoną jakość i szeroki wachlarz zastosowań od izolacji fundamentów, elewacji po dachy różnego typu budynków.

 

Izolacja EXY nie tylko poprawia jakość klimatu w pomieszczeniach, ale także podnosi komfort i standard życia. Zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz zapobiega wnikaniu kurzu i innych zanieczyszczeń z zewnątrz. Największą zaletą w stosunku do tradycyjnych materiałów izolacyjnych jest to, że pianka nie zmienia swoich parametrów i właściwości izolacyjnych, nie zmienia swojego kształtu w przeciwieństwie do wełny izolacyjnej czy wdmuchiwanej celulozy, dzięki czemu jest niezawodna ze względu na długą żywotność.

Image

Nadaje się do

Wewnętrzne / zewnętrzne, ściany i sufity, podłogi, izolacja piwnic, izolacja stropów, izolacja dachów, hale blaszane, garaże, kontenery.

Izolacja budynków: dla budynków nowych i remontowanych

Nasze materiały izolacyjne posiadają najnowsze certyfikaty i podlegają aktualnym normom Unii Europejskiej. Izolacja oferowana do ocieplenia domu jest testowana w wiodących laboratoriach w Europie i USA, dzięki czemu posiada własne certyfikaty potwierdzające pierwszorzędną jakość do stosowania na całym świecie. Produkty posiadają unikalny skład, który oferujemy jako jedyni w Europie. Od wielu lat dostarczamy je do krajów skandynawskich, gdzie cieszą się dużą popularnością i mają doskonałe wyniki potwierdzone certyfikacją.

  • Izolacja termiczna domów jednorodzinnych
  • Izolacja termiczna budynków mieszkalnych
  • Izolacja termiczna budynków administracyjnych i przemysłowych
  • Izolacja termiczna budynków wykorzystywanych w rolnictwie
  • Izolacja różnych elementów - nie tylko do zastosowań w budownictwie
  • Izolacja termiczna domów niskoenergetycznych i pasywnych
  • Izolacja termiczna budynków drewnianych

Jesteś zainteresowany?

Niezależnie od tego, czy jest to nowy projekt budowlany, czy późniejsza izolacja - chętnie doradzimy!

Inna opcja: izolacja wtryskowa

Wewnętrzne / zewnętrzne, ściany i sufity, posadzki, izolacja piwnic, izolacja stropów, izolacja dachów, hale blaszane, garaże, kontenery.

Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami