HONTER®

Co nas wyróżnia

Cały rozwój i produkcję produktów zapewnia firma HONTER GmbH z siedzibą w Niemczech. HONTER GmbH produkuje różnego rodzaju poliole do produkcji systemów poliuretanowych. Jako firma globalna dostarczamy komponenty do produkcji pianki poliuretanowej natryskiwanej na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy.

Nasze produkty EXY SPRAY SYSTEM zapewniają skuteczną izolację termiczną i akustyczną w budynkach. W ten sposób przyczyniamy się nie tylko do wygodnego życia, ale także do ochrony zasobów naturalnych, ponieważ wykorzystanie naszych materiałów to oszczędność energii i spore pieniądze.

Image
Image

Niezawodne i certyfikowane: Nasze certyfikowane produkty PUR-pianek izolacyjnych sprawdziły się już tysiące razy na rynkach europejskich i amerykańskich. Dzięki naszemu know-how wiemy, co jest ważne i osiągamy najwyższą jakość. Wraz z rozległą siecią certyfikowanych partnerów serwisowych realizujemy szereg projektów w całej Republice Czeskiej i Europie.

Kładziemy nacisk na jakość naszych produktów i wiedzę naszych partnerów, która jest kluczem do dostarczania naszym klientom produktów wysokiej jakości i spełniania ich potrzeb.

Dlaczego HONTER®

HONTER jest pierwszym punktem kontaktowym w zakresie dostaw produktów PU i izolacji natryskowej PUR. Przekonaj się o naszej jakości i niezawodnych usługach.

01

Jesteśmy producentem natryskowej pianki poliuretanowej i posiadamy unikalne portfolio produktów własnej produkcji.

02

Kontrola jakości surowców

03

Ponad 10 lat na rynku europejskim

04

Bezpieczna i niezawodna produkcja w Niemczech

05

Oprócz produktów PU dostarczamy również wszystkie niezbędne technologie i akcesoria do aplikacji pianek PUR.

06

Szeroki wachlarz szkoleń i liczne usługi z zakresu systemów PUR

07

Cały nasz system izolacji i pianki natryskowej spełnia najwyższe standardy jakości.

08

Ponad 15 lat doświadczenia: Nasze produkty są używane w całej Europie i USA.

Nie wiesz jaką piankę wybrać? Doradzimy.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w izolowaniu budynków na całym świecie. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami - na pewno znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie ocieplenia Twojego domu.

Inne informacje

Produkty

Produkty

Niezależnie od tego, czy chodzi o piankę natryskową o otwartych lub zamkniętych komórkach, kleje poliuretanowe itp. Poznaj naszą różnorodną ofertę.
Odkryj nasze produkty
Do pobrania

Do pobrania

Szczegółowe informacje, karty katalogowe i ciekawostki.
Do pobrania
Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami