X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Certyfikacja

pl_ce_2.png

Jeśil rozważasz zakup jakiejkolwiek natryskowej izolacji PUR, bezwzględnie wymagaj przedstawienia autentycznych, ważnych certyfikatów. Prawdziwość danych i certyfikatów można w każdej chwili sprawdzić w Instytucie Techniki Budowlanej. Na rynku dostępny jest cały szereg materiałów niskiej jakości, które nie tylko nie zapewniają deklarowanej, długoletniej oszczędności, ale nie mają również odpowiednich parametrów, są palne, stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Klient otrzymuje marnej jakości podróbkę. 

Nieprofesjonalni i nieuczciwi sprzedawcy, pośrednicy i dostawcy często zawyżają parametry pianek natryskowych i wprowadzają klientów (często celowo) w błąd – niedorzecznie przedstawiają na przykład nasiąkliwość pianki izolacyjnej, zachęcają klienta do przeprowadzenia rożnych testów lub mają inne nieprofesjonalne pomysły. W praktyce korzystają wyłącznie z jednego rodzaju pianki izolacyjnej do wszystkich zastosowań, co później prowadzi do zasadniczych problemów. Zalecają klientowi na przykład użycie pianki w wilgotnym środowisku albo sprzedają niewłaściwy rodzaj piany jako izolację dachową, podczas gdy w żadnym wypadku nie powinna być używana na płaskim dachu. Na rynku jest sporo firm, które przedstawiają się jako przedstawiciele wielkich firm albo producentów, reklamują się przekłamanymi reklamami, zmieniają nazwy produktów, nie wspominają o prawdziwym producencie ani miejscu produkcji, obiecują, że pianka jest niepalna, manipulują jej parametrami, bezprawnie korzystają z certyfikatów autentycznych światowych producentów i stosują inne podobne triki. Dzisiejsze prawo pozwala na zatajenie prawdziwego producenta surowców pianki izolacyjnej, przez co surowiec może być wyprodukowany z substancji zakazanych albo bardzo niebezpiecznych, które nie mogą być przewożone ani sprzedawane na rynku europejskim.  

Zamienniki pianki izolacyjnej są zasadniczo o jakieś 30% tańsze, na co często udaje się złapać oszukanego klienta. W jednych krajach dozwolone jest wykorzystywanie składników, które w drugich mogą być zakazane, dlatego ważne jest, aby wybrać takiego producenta, który dostarcza piankę natryskową wysokiej jakości. 

Kolejnym ważnym krokiem jest wybór firmy wykonawczej – jest to sprawa dosłownie kluczowa i ma znaczny wpływ na ostatczne właściwości pianki izolacyjnej. Natrysk przeprowadza dobrze przeszkolona firma, która musi przestrzegać szeregu ścisłych reguł i mieć wystarczająca wiedzę o tym, czym się zajmuje. Obecnie podstawowym działaniem jest znalezienie danych dotyczących producenta / przedstawiciela na danym rynku oraz historii samego produktu w krajach, gdzie jest on używany, a także sprawdzenie firmy, która ma przeprowadzić sam montaż izolacji. Jak już wspomnieliśmy, nie wszystkie pianki natryskowe są dopuszczone do sprzedaży w krajach UE i dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, co dana firma oferuje. 

Firma HONTER Company jest wyłącznym przedstawicielem – dostawcą najwyższej jakości izolacji natryskowej HONTER. Dostarcza na rynek europejski różne warianty natryskowych pianek izolacyjnych i ochronnych powłok dachowych, których właściwości techniczne zależą od miejsca zastosowania – pianki izolacyjne projektowane są tak, aby dało się ich użyć w określonym celu, aby skutecznie zaizolowały dane miejsce. Dostarczane przez nas produkty posiadają deklarowane parametry oraz właściwości i gwarantują oszczędność energii. Produkty są testowane i certyfikowane w prestiżowych laboratoriach nie tylko w UE, ale również w Kanadzie i USA, co zapewnia obiektywną ocenę i sprawdzenie wszystkich parametrów niezbędnych do zapewnienia pierwszorzędnej jakości. W UE nasze proukty testowane są w BBE w Wielkiej Brytanii, SINTEF w Norwegii, TZUS w Czechach, SP SITAC w Szwecji, INTERTEK Europe. 

Przetestowano:  


 

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy