X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Pianka natryskowa EXY gwarantuje wyjątkową oszczędność energii

EXY zapewnia długoletnią oszczędność energii i korzystnie wpływa na trwałość samej konstrukcji. Pianka natryskowa przedstawia naprawdę trwałe rozwiązanie izolacyjne, które się nie przesuwa i nie deformuje. Kolejną faktyczną, długoterminową korzyścią są mniejsze wymagania wobec instalacji grzewczej, wentylacji i klimatyzacji – zarówno pod względem wydajności, wyposażenia czy konserwacji. 

Projektuj zdrowsze budynki 

Agencja ochrony środowiska naturalnego (Environmental Protection Agency – EPA) i Amerykańskie stowarzyszenie walki z chorobami płuc (American Lung Association – ALA) są zgodne co do tego, że powietrze w większości obiektów jest prawdopodobnie dziesięciokrotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Agencja EPA uznała zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach za jeden z pięciu najbardziej uciążliwych problemów ekologicznych, który przyczynia się do wzrostu bezpośrednich wydatków na opiekę zdrowotną. Dla większości ludzi taka informacja jest dość szokująca. Jest to jeszcze bardziej niepokojące dal tych, którzy chorują na astmę albo inne choroby układu oddechowego. 

Nie płać niepotrzebnie, oszczędzaj długoterminowo 

Jeżeli porównamy natryskową izolację piankową z konkurencyjnymi metodami izolacji, okaże się, że izolacja piankowa jest wstępnie droższa. Ale musisz sobie uświadomić, że jeżeli w projektach uwzględnisz izolację z pianki natryskowej, często nie będziesz już potrzebował wymagającego pokrycia albo innych form paroizolacji – izolacja z pianki natryskowej już posiada odpowiednie własciwości i pozwoli ci zaoszczędzić wydatki na te materiały. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę fakt, że izolacja natryskowa EXY ma niezmienne właściwości, co oznacza, że „nie siada", nie zmienia swoich parametrów, jak ma to miejsce w przypadki wełny albo celulozy. Dzięki temu natryskowa izolacja EXY gwarantuje lepszą izolację cieplną przy użyciu mniejszej ilości materiału niż jakikolwiek inny dostępny system izolacji. Stwierdzono, że wspomniane oszczędności na rachunkach za energię są nawet o 50% wyższe w porównaniu z innymi systemami izolacyjnymi. Dla klientów jest decydujące to, że taka izolacja zwróci się w mniej niż 5 lat. 

Dla tych właścicieli domów, którzy myślą perspektywicznie, pianka natryskowa EXY prezentuje najlepszą wartość 

Ze względu na fakt, że wydatki na energię stanowią tak wielką część miesięcznego budżetu, nie jest zaskoczeniem, że wydajność energetyczna jest decydującym czynnikiem dla osób rozważających różne opcje zaizolowania domu. 

System EXY Spray 09 – najlepszy wybór przy izolacji poddasza

Pianka natryskowa Honter EXY Spray 09 to system premium izolacji pianą otwartokomorową...

Pełny artykuł

EXY – Dlaczego to działa tak dobrze?

EXY to natryskowa izolacja piankowa na bazie wody z otwartą strukturą komórek i niską gęstością ...

Pełny artykuł

INSTA STIK™ KLEJ DO EPS I XPS, ETICS – MONTAŻ

Ilość opakowań Insta-Stik zawsze zależy od rodzaju zastosowania, względnie od technologii nanoszenia...

Pełny artykuł
Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy