X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Hydroizolacja dachu

Izolacja dachu przy pomocy natryskowych pianek izolacyjnych HONTER I HONTER 

Podstawową funkcją dachu jest zapewnić budynkowi wodoszczelność i izolację cieplną. Przez nieizolowaną konstrukcję ucieka nawet 40% ciepła. Latem natomiast dochodzi do niepożądanego nagrzewania się i wzrostu temperatury na poddaszu. Optymalne rozwiązanie kwestii izolacji dachu stanowi montaż natryskowej izolacji piankowej HONTER.

Zalety natryskowej izolacji piankowej HONTER 

Idealnym rozwiązaniem przy wykonywaniu hydroizolacji dachów płaskich jest montaż pianek poliuretanowych HONTER i HONTER wraz z ochronnym lakierem hydroizolacyjnym EXY FLEX™. Można je natryskiwać również podczas napraw i rewitalizacji starych konstrukcji.

Dzięki wysokiej przyczepności i strukturze pianki, po kilku minutach od natrysku powstaje w 100% jednolita warstwa bez łączeń. Taka hydroizolacja dachu chroni przed uciekaniem ciepła i sprawia, że twoja inwestycja szybko się zwróci dzięki błyskawicznym, 50% oszczędnościom na ogrzewaniu. Jakość pianek HONTER jest potwierdzona przeszło 35 latami tradycji.

Sposób natrysku 

Aby hydroizolacja dachu spełniała swoje zadanie, montaż poprzedzony jest dokładnym przygotowaniem warstwy podłoża i jej oczyszczenie. Natryskuje się od 2,5 do 5cm w jednej warstwie. Pianka w ciągu kilku sekund 30x zwiększa swoją objętość i po paru minutach jest gotowa. Na koniec należy nałożyć ochronny lakier dachowy EXY FLEX™. Piankę dachową HONTER można nakładać na nowe i na istniejące już dachy.

Piankowa izolacja dachowa wymaga jedynie minimalnej konserwacji w postaci odświeżenia lakieru po 10-15 latach. Wynagrodzi ci to przynajmniej 50-letnią żywotnością i wyjątkowymi właściwościami izolacyjnymi.

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy