np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolacja fasady

Izolacja fasady przy pomocy natryskowej pianki izolacyjnej HONTER

Przez nieizolowane ściany obwodowe ucieka z wnętrza domu najwięcej ciepła. Mowa nawet o 35% udziale w łącznej stracie ciepła. Jedną z opcji, które pozwalają straty ciepła ograniczyć, jest izolacja fasady i montaż cieplnej izolacji piankowej na ścianie domu. 

Zalety natryskowej izolacji piankowej

Natryskowa pianka izolacyjna HONTER z zamkniętą strukturą komórek ma doskonałe właściwości hydroizolacyjne, stanowi znakomitą izolację cieplną i eliminuje mostki cieplne. Oprócz wyżej wymienionych zalet, spełnia jeszcze jedno bardzo istotne kryterium – można ją nakładać również przy niskich, zimowych temperaturach (nawet przy -6°C).

Po naniesieniu powstaje szczelna, jednolita warstwa bez łączeń. Zamknięta struktura komórek wzmacnia konstrukcję budowlaną nawet 300x. Tym sposobem powstaje doskonała i bardzo efektywna izolacja. 

Przeprowadzanie natrysku 

Izolację nanosi się za pomocą specjalnej technologii bezpośrednio na zewnętrzną ścianę. Po naniesieniu pianka zwiększa swoją objętość trzydziestokrotnie.

Specjalna pianka HONTER w 100% przylega do podłoża i ma niezmienne właściwości izolacyjne przez cały okres pozostawania częścią budynku. Nie musisz się więc obawiać, że w ociepleniu domu powstanie miejsce, w którym skraplałaby się woda, albo że pianka zacznie zmieniać swoją objętość lub położenie.

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy