X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolacja gleby

Izolacja poddasza z pianką HONTER I HONTER

Izolacja poddasza należy do kluczowych prac izolacyjnych w domu, zwłaszcza jeśli przestrzeń poddasza pozostaje w zimie nieogrzewana. Bardzo wydajne natryskowe pianki HONTER i 2000 poza uniemożliwianiem ucieczki ciepła, chronią również przed skraplaniem się pary wodnej i powodowanego nim powstawania pleśni na suficie lub podłodze.

Oba rodzaje pianki izolacyjnej gwarantują ponadto:

Izolacja nieogrzewanego poddasza z HONTER

Jeżeli ocieplasz mieszkalne części domu od strony nieogrzewanego poddasza, zadbaj o to, aby izolacja była przepuszczalna dla wilgoci. Jeżeli temperatury spadną poniżej zera, w nieprawidłowo wybranym materiale izolacyjnym może dojść do skraplania pary wodnej, co może skutkować powstawaniem pleśni.

Do izolacji przestrzeni o różnych temperaturach najlepiej posłuży natryskowa pianka poliuretanowa HONTER. Dwuskładnikowa izolacja piankowa HONTER na bazie wody ma otwartą strukturę komórek o gęstości 8,41 kg/m3, która nie pozwala na gromadzenie się wilgoci wewnątrz materiału dzięki wyjątkowemu oporowi dyfuzyjnemu. Po naniesieniu ciecz zwiekszy swoją objętość nawet 130-150 razy, wypełni wszystkie szczeliny i odetnie dopływ zimnego powietrza.

HONTER500 jest odpowiednia do wewnętrznych stron dachów, do izolowania przestrzeni między krokwiami, do podłogi, do budynków drewnianych i domków. Piankę można nanosić również w miesiącach zimowych, nawet przy temperaturze do - 6°C.

Izolacja mieszkalnego poddasza Z HONTER

Niezależnie od tego, czy strop twojego poddasza jest spadzisty, czy równy, do jego zaizolowania doskonale posłuży natryskowa pianka HONTER. Ciecz w chwilę po natryśnięciu zwiększy swoją objętość nawet trzydziestokrotnie. Wypełni w ten sposób wszystkie szczeliny i trudno dostępne miejsca stropu, czym całkowicie uniemożliwi napływ zimnego powietrza.

Ta pianka z zamkniętą strukturą komórek uniemożliwia przenikanie wilgoci i ma doskonałe parametry izolacyjne również przy połowicznej grubości natrysku. Mimo to nawet 300x wzmacnia powierzchnię, względnie całą konstrukcję budowlaną, na którą zostanie nałożona, dzięki czemu nadaje się nie tylko do izolacji stropów i ścian, ale również podłóg i wilgotnych miejsc.

 

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy