X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolacja poddasza

Natryskowa izolacja piankowa doskonale ociepli poddasze

Aby nasz strych był przyjaznym miejsce do spędzania czasu i posiadał przy tym odpowiednie cechy użytkowe, konieczne jest zastosowanie odpowiedniej jakości ocieplenia poddasza. Powinno być to rozwiązanie, które latem pozwoli ochronić użytkowników przed upałami, a zimą zatrzyma ciepło i znacznie poprawi komfort osób przebywających wewnątrz. Dlatego też polecamy izolację poddasza z użyciem pianki HONTER, która dzięki swoim właściwościom zyskała popularność wśród użytkowników.

Aby ocieplanie poddasza przebiegło w odpowiedni sposób, niezbędne jest wybranie właściwego rodzaju pianki. My polecamy Państwu dwa produkty, które ze względu na swoje właściwości spełniają największe wymagania użytkowników:

To alternatywna izolacja poddasza, która w odróżnieniu od innych form, takich jak wata czy styropian, posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Pianka, oprócz swoich podstawowych właściwości, umożliwia również skuteczne wyciszenie danego pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jest przyjazna środowisku, całkowicie bezpieczna dla zdrowia, a ponadto może być montowana niezależnie od pory roku. Skuteczność, trwałość i uniwersalność zastosowania sprawiły, że oferowane Państwu produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

Zalety stosowania pianek HONTER I HONTER:

Pianki HONTER Umożliwią Ci:

Postępowanie przy ocieplaniu poddasza

Izolacja poddasza przebiega szybko i skutecznie, bowiem pianka HONTER montowana jest dzięki specjalnej technologii. Nałożona na powierzchnię dwuskładnikowa ciecz błyskawicznie zwiększa swoją objętość (kilkukrotnie), odpowiednio przylegając przy tym do podłoża. Piankę można nanosić praktycznie w idealnie równiej płaszczyźnie (przy nieznacznych odchyleniach), unikając konieczności jej przycinania. Pozwala to na znaczną oszczędność materiału i szybsze zakończenie prac, w porównaniu do innych pianek, które dostępne są na rynku. W przypadku większych nachyleń lub z uwagi na określone warunki lokalowe może zajść konieczność naniesienia kolejnej warstwy produktu. Dlatego przed przystąpieniem do wykonania natrysku warto dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną i przeanalizować wszystkie ewentualne newralgiczne punkty. Nasi specjaliści doskonale wiedzą na co zwrócić uwagę i są w stanie dobrać odpowiedni rodzaj pianki do konkretnego zastosowania.

Wykonane w ten sposób ocieplenie poddasza wnika we wszelkie szczeliny i pęknięcia, eliminując problem powstawania jakichkolwiek mostków termicznych oraz punktów newralgicznych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na utrzymanie doskonałej izolacji. Ponadto pianka bardzo dokładnie przylega do każdej powierzchni, na którą zostanie naniesiona, a z czasem nie ulega deformacji. Izolacja poddasza z wykorzystaniem pianki HONTER może być wykonana w nowym budownictwie – na tym samym etapie prac, na którym wykonuje się klasyczne ocieplenie poddasza z użyciem wełny mineralnej, a więc po przeprowadzeniu kontroli mechanicznych i przed wprowadzeniem płyt. Ponadto istnieje możliwość zastosowania tego materiału w obiektach wykonanych w starszych technologiach budownictwa, np. podczas gruntownego remontu czy modernizacji.

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy