X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Izolacja rur

Gdy nie zostaną zastosowane odpowiednie izolacje rurociągów, może to oznaczać dla właściciela domu dosłownie tragedię. Łączne straty ciepła wzdłuż całej długości instalacji mogą iść w setki złotych. Doskonałą alternatywą dla starszych metod ocieplenia jest montaż natryskowej pianki HONTER.

HONTER to średnio twarda, natryskowa pianka izolacyjna do rur o doskonałych właściwościach termicznych również przy małej głębokości wykopu. Może być również wykorzystywana podczas izolacji rur w temperaturach, które sięgają -6 °C.

Pozostałe zalety:

Inne czynniki, na które narażona jest instalacja wodna

Zastosowanie izolacji rurociągów wiąże się ze wzmocnieniem odporności na rozprzestrzenianie się ognia. Pozostałymi czynnikami, które potencjalnie mogą grozić ciągłości instalacji, może wpływ mikroorganizmów, a także gryzoni, które poruszają się w systemach wodnych. Proponowana pianka na rury jest odporna na takie działanie.

Sposób montażu pianki izolacyjnej HONTER

W celu zaizolowania instalacji, piankę nakłada się bezpośrednio na rury. Uszczelni ona nawet skomplikowaną instalację. Tworzy nieprzepuszczalną warstwę, co nie jest możliwe w przypadku innych materiałów. Dzięki temu można zapobiec powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, a także przenikaniu ciepłego powietrza do atmosfery.

Prosta aplikacja pianki poliuretanowej do rurociągów

Mimo że nie jest to sposób skomplikowany, warto skorzystać w trakcie tych działań z usług specjalisty, który będzie w stanie fachowo i dokładnie wykorzystać możliwości pianki poliuretanowej, Dzięki temu jej możliwości zostaną maksymalnie spożytkowane.

Czynniki wpływające na grubość warstwy otuliny

W zależności od kilku czynników, izolacja do rur jest zróżnicowana pod względem grubości. Największy wpływ na wielkość warstwy ma przede wszystkim średnica izolowanej instalacji. Duże znaczenie ma również temperatura, którą osiąga transportowana za jej pomocą ciecz, a także ciepło otoczenia instalacji, które wpływa na warunki termiczne układu.

Spełnianie norm jakości

Potwierdzeniem bardzo dobrego poziomu sprzedawanych produktów są certyfikaty, które świadczą o jakości naszych produktów. Artykuły wykorzystujące piankę poliuretanową były testowane na terenie Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Norwegii, a także poza kontynentem europejskim, chociażby w USA.

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy