X Gotowe w 30%

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe z kalkulacją ceny

X Gotowe w 60%
X Gotowe w 80%
X Gotowe w 90%
X

DZIĘKUJEMY!

POWIADOMIMY CIĘ, GDY TYLKO PRZEPROWADZIMY KALKULACJĘ

Obliczymy Twoje oszczędności Żądana cena

np_widgets.png
zv_widgets.png

Ocieplenie garażu

Podczas gdy obwodowymi ścianami pozbawionymi izolacji z całego domu ucieka mnóstwo ciepła, wyobraź sobie, jakie straty termiczne musi powodować nieocieplona brama lub drzwi garażowe. Potwierdzają to mapy cieplne sporządzone kamerą termowizyjną, na których jasnoczerwonym kolorem oznaczone są miejsca ucieczki ciepła przez drzwi i okna.

Dobrym rozwiązaniem na ocieplenie garażu jest użycie pianki natryskowej, dzięki której można zaoszczędzić i odpowiednio przeprowadzić ocieplenie drzwi garażowych, często pomijanej części domu, która może mieć wpływ na mikroklimat w całym obiekcie.

Dlaczego wybrać natryskową izolację piankową?

Z przedstawionych wyżej powodów natryskowa izolacja piankowa HONTER jest właściwym wyborem nie tylko w przypadku izolacji drzwi garażowych, ale również ścian działowych, bojlerów i zbiorników, które mają kontakt z wilgotnym środowiskiem zewnętrznym. Jest to produkt uniwersalny, który ma wiele zastosowań w budownictwie. Montaż można przeprowadzać również przy niskich temperaturach (nawet przy 6°C), dlatego też nie ograniczają Cię pory roku i izolacja garażu może zostać wykonana w dowolnym momencie.

Sposób montażu pianki poliuretanowej do ocieplenia drzwi garażowych

Natrysk prowadzi dobrze przeszkolony i certyfikowany specjalista, dzięki czemu możliwe będzie wykorzystanie w 100% właściwości pianki. Do natrysku bezpośrednio na wewnętrzny mur i inne konstrukcje wykorzystuje się specjalną technologię, a montaż nie wymaga wcześniejszego osuszania. Pianka następnie zaczyna zwiększać objętość, aż w końcu doskonale przylega do podłoża, a po kilku minutach całkiem zastyga i jest gotowa, aby nanieść kolejną warstwę lub położyć inne elementy konstrukcji.

Wytrzymałość pianki poliuretanowej

Izolacja piankowa będzie Ci służyć przez cały okres żywotności garażu. Izolacja drzwi garażowych metodą natryskową z wykorzystaniem pianki poliuretanowej z zamkniętą strukturą komórek oferowana jest również w wygodnym zestawie FROTH-PAK – klient ma możliwość nałożenia warstwy samodzielnie i wedle własnego uznania. Zestawy ociepleniowe dostępne są w opakowaniach 12 i 40kg.

Korzyści stosowania pianki poliuretanowej

Oprócz zapewnienia komfortu związanego z odpowiednim ociepleniem pomieszczeń, szczególnie istotnych w okresie zimowym, najistotniejszą zaletą stosowania tego rozwiązania do ocieplenia drzwi garażowych będzie oszczędność finansowa. Zastosowanie pianki poliuretanowej i pozbycie się źródeł strat energii cieplnej pozwoli na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, co może nawet sięgnąć kilkudziesięciu procent dotychczasowych opłat.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Walory stosowanej do izolacji termicznej pianki poliuretanowej zostały potwierdzone przez fakt posiadania na ten produkt certyfikatu jakości Unii Europejskiej. Odpowiednie właściwości sprzedawanych produktów termoizolacyjnych są poświadczone także przez testy, które są regularnie prowadzone w innych krajach, takich jak chociażby Kanada czy USA.

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy