Współpracuj z HONTER®

Zostań autoryzowanym partnerem

Jesteś początkującym przedsiębiorcą lub prowadzisz firmę budowlaną i myślisz o rozwoju swojej firmy? Oferujemy możliwość współpracy w biznesie, który ma obiecującą przyszłość. Jednocześnie pomożemy Ci zaoferować Twoim klientom nie tylko wysokiej jakości izolacje i inne produkty, ale także inwestycję, która naprawdę się opłaci i nadal będzie przynosić im pokaźne oszczędności na energii. Oferujemy kilka wariantów współpracy, dostawę wysokiej jakości produktów i surowców, szkolenia oraz zaplecze silnie rozwijającej się grupy na terenie UE.

Image
Image

Rozwiń swoją firmę

Rosnące zapotrzebowanie klientów na domy niskoenergetyczne oraz zmniejszanie kosztów związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem budynków prowadzi dziś do poszukiwania nowych rodzajów materiałów i technologii izolacyjnych. Wysoki popyt sprawia, że jest to bardzo lukratywny przemysł. W związku z tym proponujemy Państwu współpracę przy realizacji zamówień na docieplenia z wykorzystaniem nowoczesnej technologii - ocieplenia pianą natryskową.

HONTER®

Twój niezawodny dostawca

Dostarczane przez nas wysokiej jakości produkty sprawdzają się w branży budowlanej od ponad 35 lat. Dotrzymujemy obiecanych terminów dostaw i jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Dowiedz się więcej o naszej firmie lub umów się na spotkanie.

Image
Image
Image
Image

Co oferujemy naszym partnerom

Pomoc techniczna

Marketingowe wsparcie działań biznesowych

Szerokie portfolio i wybór produktów

Wieloletnie doświadczenie w branży

Dynamiczny wzrost

Dobry zespół

BRZMI INTERESUJĄCO?

Porozmawiaj z nami! Chętnie udzielimy informacji o możliwościach i współpracy! Czekamy na Twoje zapytanie: info@honter.cz