Współpracuj z HONTER®

Zostań autoryzowanym partnerem

Jesteś początkującym przedsiębiorcą lub firmą budowlaną i myślisz o rozwoju swojej firmy? Oferujemy możliwość współpracy w biznesie, który ma obiecującą przyszłość. Jednocześnie pomożemy Ci zaoferować Twoim klientom nie tylko wysokiej jakości izolacje i inne produkty, ale także inwestycję, która naprawdę się opłaci i będzie nadal zarabiać znaczne środki w postaci oszczędności energii. Oferujemy kilka wariantów współpracy, dostawę wysokiej jakości produktów i surowców, szkolenia i zaplecze silnej grupy rozwijającej się na terenie UE.

Image
Image

Rozwiń swój biznes

Rosnące zapotrzebowanie klientów na domy niskoenergetyczne oraz redukcja kosztów związanych z ogrzewaniem i chłodzeniem budynków prowadzi dziś do poszukiwania nowych rodzajów materiałów i technologii izolacyjnych. Wysoki popyt sprawia, że jest to bardzo lukratywny przemysł. W związku z tym oferujemy Państwu współpracę przy realizacji zamówień na ocieplenie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii - izolacja z pianki natryskowej.

HONTER®

Twój niezawodny dostawca

Dostarczane przez nas wysokiej jakości produkty sprawdzają się w branży budowlanej od ponad 35 lat. Dotrzymujemy obiecanych terminów dostaw i jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Dowiedz się więcej o naszej firmie lub umów się na spotkanie.

Image
Image
Image
Image

Co oferujemy naszym partnerom

Wsparcie techniczne

Wsparcie marketingowe działań biznesowych

Szerokie portfolio i wybór produktów

Wieloletnie doświadczenie w branży

Dynamiczny rozwój

Dobry zespół

BRZMI TO INTERESUJĄCO?

Porozmawiaj z nami! Chętnie udzielimy informacji o możliwościach i współpracy! Czekamy na Twoje zapytanie: info@honter.cz