np_widgets.png
zv_widgets.png

Ocieplenie garażu

Izolacja drzwi garażowych przy pomocy natryskowej pianki izolacyjnej HONTER 

Podczas gdy nieizolowanymi obwodowymi ścianami z całego domu ucieka mnóstwo ciepła, wyobraź sobie, jakie straty ciepła musi powodować nieizolowana brama lub drzwi garażowe. Potwierdzają to mapy cieplne sporządzone kamerą termowizyjną, na których jasnoczerwonym kolorem oznaczone są miejsca ucieczki ciepła przez drzwi i okna.

Natryskowa pianka jest dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu można zaoszczędzić i odpowiednio przeprowadzić izolację drzwi garażowych, często pomijaną część domu, która może mieć wpływ na mikroklimat w całym obiekcie. 

Dlaczego wybrać natryskową izolację piankową? 

Dlatego też natryskowa izolacja piankowa HONTER jest właściwym wyborem nie tylko w przypadku izolacji drzwi garażowych, ale również ścian działowych, bojlerów i zbiorników, które mają kontakt z wilgotnym środowiskiem zewnętrznym. Montaż można przeprowadzać również przy niskich temperaturach (nawet przy 6°C), dlatego też nie ograniczają Cię pory roku i możesz się izolacją garażu zająć kiedykolwiek. 

Sposób montażu pianki izolacyjnej 

Natrysk prowadzi dobrze przeszkolony i certyfikowany specjalista, dzięki czemu możliwe będzie 100% wykorzystanie właściwości pianki. Do natrysku bezpośrednio na wewnętrzny mur i inne konstrukcje wykorzystuje się specjalną technologię, montaż nie wymaga wcześniejszego osuszania. Pianka następnie zaczyna zwiększać objętość, aż w końcu doskonale przylega do podłoża, a po kilku minutach całkiem zastyga i jest gotowa, aby nanieść kolejną warstwę lub położyć inne elementy konstrukcji. 

Izolacja piankowa będzie Ci służyć przez cały okres żywotności garażu. Natryskową izolację piankową z zamkniętą strukturą komórek oferujemy również w wygodnym zestawie FROTH-PAK – klient ma możliwość nałożenia izolacji samodzielnie i wedle własnego uznania. Zestawy izolacyjne dostępne są w opakowaniach 12 i 40kg. 

Polecamy: ocieplanie pianką | izolacja natryskowa | powłoki dachowe | hydroizolacja dachu | izolacja fundamentów | ocieplanie poddasza

PONAD 1000 WYKONAWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE!

Znajdź wykonawcę w swoim kraju

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany izolacją budynku? Napisz do nas.

Imię:
Nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Miejsce budowy
Interesuje Cię:
izolacja wewnętrzna
izolacja zewnętrzna
Wtryskiwana pianka do izolacji pustek powietrznych
Ochronny lakier na istniejące i nowe dachy