Opcje Izolacji

Materiały izolacyjne firmy HONTER® oferują sprawdzoną jakość i szerokie spektrum zastosowań, począwszy od izolacji fundamentów, fasad, aż po dachy różnego typu budynków.

NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB IZOLACJI

Izolacja PUR EXY® to najlepsze możliwe rozwiązanie na rynku. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, jak dobra jest izolacja poliuretanowa i jakie ma zalety! Każdy z nas ma w domu lodówkę z ok. 1-2 cm pianki PUR, lub bojler z 3-4 cm twardej pianki, bramę garażową o grubości 4-6 cm. Codziennie ta izolacja udowadnia, jak skuteczna jest przy małej grubości! Jednocześnie podnosi komfort życia i pozwala zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Jednorazowa inwestycja, długoterminowe oszczędności.


Dokunując izolacji pianką PUR EXY® izolujesz wszystkie trudno dostępne miejsca, wszystkie szczeliny, detale i tworzysz kompletną warstwę izolacyjną bez konieczności kotwienia. Czas płynie do przodu, czas zmienić przestarzałe przyzwyczajenia i izolacje, które obowiązywały przez ostatnie 50 lat!

Nowoczesne i ekonomiczne życie wymaga naprawdę wysokiej jakości izolacji, która jest podstawą oszczędności pieniędzy i energii. Szerokie portfolio natryskowych pianek PUR EXY® pozwala spełnić Twoje wymagania w zależności od miejsca zastosowania, czy to jako dyfuzyjne izolacje otwarte, które oddychają, do izolacji dachów, podłóg, ścian i innych poddaszy, czy też dyfuzyjne izolacje zamknięte, które przemieszczają punkt rosy na zewnątrz konstrukcji domu, zapobiega wnikaniu wilgoci i wielokrotnie wzmacnia fundament lub konstrukcję domu. Już od 5 cm poczujesz różnicę w porównaniu do zwykłych izolacji dostępnych na rynku. Szybkie i doskonałe rozwiązanie w dociepleniu i dociepleniu nie tylko budynków...można zaizolować aż do 200 m2 dziennie.
Idź do strony

Izolacja poddasza

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Poddasze to przestrzeń z pomieszczeniami mieszkalnymi stykającymi się z dachem a często z wbudowaną więźbą dachową. Wymaga dokładnej izolacji ze względu na zimowe i letnie upały.

Idź do strony

Ocieplenie dachu

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Wysokiej jakości izolacja dachu ma kluczowe znaczenie podczas budowy lub remontu domu rodzinnego. Głównym źródłem strat ciepła jest zła izolacja dachu.

Idź do strony

Izolacja sufitu

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Istotna jest izolacja stropów, zwłaszcza betonowych lub metalowych, ze względu na ryzyko ucieczki ciepła. Do tych celów idealnie nadaje się natryskiwana pianka PUR.

Idź do strony

Izolacja podłogi

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Twarda pianka EXY 34 HFO to skuteczna izolacja podłogi o zamkniętej strukturze komórkowej. Można po niej chodzić a do docieplenia podłogi wystarczy 5-8 cm.

Idź do strony

Izolacja fundamentów

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Fundamenty ocieplone są twardą pianką EXY 34 HFO. Po aplikacji zaleca się zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Jest to optymalna i skuteczna izolacja na małej wysokości

Idź do strony

Izolacja ścian

  • PIANKA NATRYSKOWA EXY®

Nowoczesna izolacja ścian skutecznie chroni przed wahaniami temperatury, a jednocześnie przyczynia się do oszczędności energii w domu.

Masz specjalne życzenie ? Zaizolujemy wszystko!

Subscribe

Want to be notified about our News. Just sign up and we'll send you a notification by email.

Account details will be confirmed via email.