Produkcja

HONTER SYSTEM HOUSE

Opracowujemy najlepsze komponenty potrzebne do produkcji wysokiej jakości systemów poliuretanowych, które dostarczamy do Stanów Zjednoczonych i Europy. Spełniamy wszystkie wymagania oraz stawiamy czoło nawet najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie oczekiwanym wymogów wobec naszych systemów.

W zależności od obszaru zastosowania dostosowujemy właściwości pianki do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkość, czas reakcji pianki czy indywidualne właściwości przylegania - opracujemy dla Ciebie piankę, która jest optymalnie dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań.

Image
Image

Bezpieczne i przetestowane: nasze produkty są opracowywane w laboratoriach w Europie i USA. Są w pełni certyfikowane i przebadane przez niezależne laboratorium, dzięki czemu można potwierdzić jakość wytwarzanych przez nas produktów.

Czy jest to natryskowa izolacyjna pianka PUR, pianki wtryskowe, pianki do wlewania do form lub pianki mieszane ręcznie do celów specjalnych, kotły, panele pur, panele warstwowe, bramy garażowe i nie tylko - Twój wymóg jest naszą motywacją.

Zalety

Własny rozwój i produkcja systemów PU

Wieloletnie doświadczenie w branży

Sieć przeszkolonych partnerów

Izolujemy w całej Europie

Certyfikowane i przetestowane produkty

Opracujemy system PU dostosowany do wymogów klienta

Nie wiesz jaką piankę wybrać? Doradzimy.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w ocieplaniu budynków na całym świecie. Nie wahaj się z nami skontaktować - z pewnością znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie ocieplenia dla Twojego domu.

Gwarancja wysokiej jakości

Dostarczymy Ci piankę spełniającą najwyższe kryteria jakościowe. Nasze produkty składają się z wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców. Nasza międzynarodowa sieć sprawdzonych partnerów gwarantuje szybkie i niezawodne wykonanie aplikacji.

Zawsze na czasie

Wymagania stawiane materiałom izolacyjnym nieustannie się zmieniają a w budownictwie zawsze konieczne jest stosowanie produktów w pełni odpowiadających najnowszym normom. Niezależnie od tego, czy są to właściwości ekologiczne, czy izolacyjne, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zawsze masz gwarancję jakości.

Image

Katalog produktów

Pianka otwartokomórkowa , twarde pianki, środki czyszczące i kleje. Odkryj nasze indywidualne systemy PU polioli i odpowiednie akcesoria.

Podział pianek według struktury i miejsca zastosowania:

Pianki o strukturze otwartokomórkowej

Image

Najczęściej stosowana dwuskładnikowa izolacja z pianki natryskowej o strukturze otwartokomórkowej. Nadaje się do izolacji nowych i istniejących budynków. Doskonałe parametry izolacyjne.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
8,5 (kg/m3)E
otwarta
0,037 W/m.
Image

Najwyższej jakości dwuskładnikowa izolacja z pianki natryskowej o strukturze otwartokomórkowej. Posiada ulepszone parametry termiczne. Nadaje się do izolacji nowych i istniejących budynków.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
13 (kg/m3)E
otwarta
0,033 W/m.
Image

Podstawowa dwuskładnikowa izolacja z pianki natryskowej o strukturze otwartokomórkowej. Nadaje się do izolacji nowych i istniejących budynków. Dobre parametry izolacyjne.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
8,5 (kg/m3)F
otwarta
0,039 W/m.

Pianka o zamkniętych komórkach

Image

Najczęściej stosowana dwuskładnikowa izolacja z pianki natryskowej o strukturze zamkniętych komórek. Nadaje się do nowych budynków oraz remontowanych, ścian, stropów, posadzek, izolacji poddaszy, izolacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
34±5 (kg/m3)E
zamknięta
0,021 W/m. (mean)
Image

EXY 39 to średnio twarda, półsztywna pianka o strukturze zamkniętych komórek. Idealna do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, do izolacji fundamentów, fasad, ścian, stropów i posadzek. HFC-365, MFC227, HFC245fa

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
41±5 (kg/m3)E
zamknięta
0,029 W/m.
Image

EXY 45 to tzw. Pianka dachowa o strukturze zamkniętokomórkowej. Nadaje się do dachów płaskich i spadzistych oraz charakteryzuje się wytrzymałością, dzięki czemu poradzi sobie nawet z okazjonalnym chodzeniem ludzi.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
45-50 (kg/m3)E
zamknięta
0,025 W/m.

Pianki o zamkniętych komórkach

EXY 4-072-00

Pianka okrętowa: dwuskładnikowy system poliuretanowy do produkcji stałej pianki wodnej do stosowania w łodziach ratunkowych. Zatwierdzony przez Lloyd's Register of Shipping.

Gęstość
Struktura
35 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-155-01

Dwuskładnikowy system poliuretanowy do produkcji sztywnej izolacji piankowej o zamkniętych komórkach do zastosowań podziemnych.

Gęstość
Struktura
43 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-304-01

Pianka o strukturze otwartokomórkowej, która została specjalnie opracowana do wypełniania ubytków. Aplikacja odbywa się metodą wtrysku. Gęstość 20 kg/m3

Gęstość
Struktura
20 (kg/m3)
otwarta

EXY 4-328-00

Pianka o strukturze zamkniętych komórek, która została specjalnie opracowana do wypełniania ubytków. Aplikacja odbywa się metodą wtrysku. Gęstość 32 kg/m3

Gęstość
Struktura
32 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-160-00

Twarda pianka o zamkniętej strukturze nadająca się na posadzki lub pod beton. Gęstość 58 kg/m3.

Gęstość
Struktura
58 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-219-02

Twarda pianka opracowana specjalnie do wylewania na miejscu, wolno reagująca, odpowiednia do mieszania ręcznego. Gęstość 60 kg/m3.

Gęstość
Struktura
60 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-248-00

Opracowano dla nieciągłych paneli. Czas żelowania (gel time) 100-120 s.

Gęstość
41 (kg/m3)

EXY 4-268-00

Opracowany dla nieciągłych paneli. Czas żelowania (gel time) 190 s.

Gęstość
32 (kg/m3)

EXY 4-375-00

Opracowany dla nieciągłych paneli. Czas żelowania (gel time) 156 s.

Gęstość
33 (kg/m3)
Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami