Produkcja

HONTER SYSTEM HOUSE

Opracowujemy wysokiej klasy komponenty potrzebne do produkcji wysokiej jakości systemów poliuretanowych, które dostarczamy do Stanów Zjednoczonych i Europy. Żadne wymaganie nie jest niemożliwe do spełnienia, żadne życzenie nie jest zbyt niezwykłe.

W zależności od obszaru zastosowania właściwości piany dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkość, czas reakcji piany, czy indywidualne właściwości adhezyjne - opracujemy dla Ciebie pianę optymalnie dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Image
Image

Bezpieczne i przetestowane:

nasze produkty są opracowywane w laboratoriach w Europie i USA. Są w pełni certyfikowane i testowane przez niezależne laboratorium w celu potwierdzenia jakości wytwarzanych przez nas produktów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o izolację natryskową pianą PUR, pianę wtryskową, pianę wlewaną do formy czy pianę mieszaną ręcznie do celów specjalnych, bojlery, płyty poliuretanowe, płyty warstwowe, bramy garażowe i inne – Twoje wymagania są naszą motywacją.

Zalety

Własny rozwój i produkcja systemów PU

Wieloletnie doświadczenie w branży

Sieć przeszkolonych partnerów

Izolujemy w całej Europie

Certyfikowane i przetestowane produkty

Opracujemy system PU dostosowany do wymogów klienta

Nie wiesz jaką pianę wybrać? Doradzimy Ci.

Mamy już ponad 25 lat doświadczenia w ocieplaniu budynków na całym świecie. Nie wahaj się z nami skontaktować - na pewno znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu.

Wysoka jakość gwarantowana

Dostarczymy Ci pianę spełniającą najwyższe kryteria jakościowe. Nasze produkty składają się z wysokiej jakości materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nasza międzynarodowa sieć sprawdzonych partnerów zagwarantuje Ci szybkie i niezawodne wykonanie aplikacji.

Zawsze aktualne

Wymagania stawiane materiałom izolacyjnym nieustannie się zmieniają, a w budownictwie zawsze konieczne jest stosowanie produktów w pełni zgodnych z najnowszymi normami. Niezależnie od tego, czy chodzi o właściwości ekologiczne, czy izolacyjne, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zawsze masz pewność jakości.

Image

Katalog produktów

Miękkie pianki, twarde pianki, środki czyszczące i kleje. Odkryj nasze indywidualne systemy poliolowe PU i odpowiednie akcesoria.

Podział pian ze względu na strukturę i miejsce zastosowania:

Piany o otwartej strukturze komórkowej

Image

Najczęściej stosowana dwuskładnikowa izolacja natryskowa z pianą o otwartej strukturze komórkowej. Nadaje się do izolacji nowych budynków i istniejących budynków. Doskonałe parametry izolacyjne.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
8,5 (kg/m3)E
otwarta
0,037 W/m.
Image

Wysokiej jakości dwuskładnikowa izolacja natryskowa z piany o otwartej strukturze komórkowej. Posiada ulepszone parametry termiczne. Nadaje się do izolacji nowych budynków i istniejących budynków.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
13 (kg/m3)E
otwarta
0,033 W/m.
Image

Podstawowa dwuskładnikowa izolacja natryskowa pianą o otwartej strukturze komórkowej. Nadaje się do izolacji nowych budynków i istniejących budynków. Dobre parametry izolacyjne.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
8,5 (kg/m3)F
otwarta
0,039 W/m.

Piany o zamkniętej strukturze komórkowej

Image

Najszerzej stosowana dwuskładnikowa izolacja natryskowa z piany o zamkniętej strukturze komórkowej. Nadaje się do nowych budynków i renowacji, ścian, sufitów, podłóg, izolacji piwnic, izolacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
34±5 (kg/m3)E
zamknięta
0,021 W/m. (mean)
Image

EXY 39 to średnio twarda, półsztywna piana o zamkniętej strukturze komórkowej. Idealna do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do izolacji fundamentów, elewacji, ścian, stropów i podłóg. HFC-365, MFC227, HFC245fa

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
41±5 (kg/m3)E
zamknięta
0,029 W/m.
Image

EXY 45 to tzw. piana dekarska o zamkniętej strukturze komórkowej. Nadaje się na dachy płaskie i skośne oraz charakteryzuje się wytrzymałością, dzięki czemu poradzi sobie również z okazjonalnym obciążeniem masą człowieka.

Gęstość
Klasa ogniowa
Struktura komórki
Przewodność cieplna
45-50 (kg/m3)E
zamknięta
0,025 W/m.

Piany o zamkniętej strukturze komórkowej

EXY 4-072-00

Piana okrętowa: dwuskładnikowy system poliuretanowy do produkcji sztywnej pianki wodnej do stosowania na jednostkach ratowniczych. Zatwierdzony przez Rejestr Lloyda dot. żeglugi.

Gęstość
Struktura
35 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-155-01

Dwuskładnikowy system poliuretanowy do produkcji izolacji ze sztywnej piany zamkniętokomórkowej do stosowania w obiektach podziemnych.

Gęstość
Struktura
43 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-304-01

Piana o otwartej strukturze komórkowej, opracowana specjalnie do wypełniania ubytków. Aplikacja odbywa się za pomocą iniekcji. Gęstość 20kg/m3

Gęstość
Struktura
20 (kg/m3)
otwarta

EXY 4-328-00

Piana o zamkniętej strukturze komórkowej, opracowana specjalnie do wypełniania ubytków. Aplikacja odbywa się za pomocą iniekcji. Gęstość 32kg/m3

Gęstość
Struktura
32 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-160-00

Twarda piana o zamkniętej strukturze odpowiednia do podłóg lub pod beton. Gęstość 58kg/m3.

Gęstość
Struktura
58 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-219-02

Twarda piana opracowana specjalnie do wylewania na miejscu, wolno reagująca, odpowiednia do mieszania ręcznego. Gęstość 60kg/m3.

Gęstość
Struktura
60 (kg/m3)
zamknięta

EXY 4-248-00

Opracowany dla paneli nieciągłych. Czas żelowania 100-120 s.

Gęstość
41 (kg/m3)

EXY 4-268-00

Opracowany dla paneli nieciągłych. Czas tężenia 190 s.

Gęstość
32 (kg/m3)

EXY 4-375-00

Opracowany dla paneli nieciągłych. Czas tężenia 156 s.

Gęstość
33 (kg/m3)
Zapytaj o cenę
Niepewny? Uzyskaj bezpłatną wycenę swojej izolacji.
Kalkulacja ceny
Jesteś zainteresowany stosowaniem naszych produktów?
Oferujemy profesjonalne szkolenie, sprzęt oraz serwis.
Skontaktuj się z nami