Technologia

Dostarczamy wysokiej jakości, sprawdzoną od lat technologię przetwarzania i natrysku pianek poliuretanowych.

Oferujemy profesjonalne technologie aplikacji pianek PUR

Wysokiej jakości technologia jest podstawą oszczędzania czasu w pracy. Dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi możesz spodziewać się doskonałej wydajności i maksymalnej wydajności w przetwarzaniu poliuretanów w różnorodnych zastosowaniach.

HONTER III, HONTER III Plus, HONTER V

Maszyny hydrauliczne do nakładania pianek PUR

Wysokowydajne maszyny do aplikacji z napędem hydraulicznym do wtryskiwania i odlewania pianek PUR. Najnowsza generacja maszyn przynosi ulepszony moduł hydrauliczny i nowy układ sterowania. Wysoka jakość urządzenia w połączeniu z odpowiednią wydajnością plasuje te dozowniki wśród najbardziej wszechstronnych w swojej kategorii.

HONTER G125

Maszyny pneumatyczne do nakładania pianek PUR

Mniejszy system natryskowy HONTER G125 z napędem pneumatycznym, przeznaczony do aplikacji i natrysku pianek PUR. Wysoka jakość urządzenia w połączeniu z odpowiednią wydajnością plasuje te dozowniki wśród najbardziej wszechstronnych w swojej kategorii. Idealny do regularnych zastosowań o mniejszych zakresach. Zalecana sprężarka 7,5 KM.

HONTER I

Maszyny mobilne do nakładania pianek PUR

Mniejszy mobilny system natryskowy HONTER I przeznaczony do aplikacji i natrysku pianek PUR. Wysoka jakość urządzenia w połączeniu z odpowiednią wydajnością plasuje te dozowniki wśród najbardziej wszechstronnych w swojej kategorii. Idealny do regularnych zastosowań o mniejszych zakresach.

PISTOLET DO NAKŁADANIA, OGRZEWANE WĘŻE, POMPY

Niezbędne akcesoria do nakładania pianek PUR

Nowy pistolet MASTER II został opracowany tak, aby aplikacja piany była jak najłatwiejsza. Węże elastyczne podgrzewane w odcinkach po 15 metrów, które można łączyć na długości do 100 metrów. Pompy do obróbki materiału i mocny kompresor. Krótko mówiąc, to wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego zastosowania pianek pur, jakich potrzebuje każdy Klient.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Porozmawiaj z nami! Chętnie udzielimy informacji o możliwościach i współpracy!

Account details will be confirmed via email.