O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą komponentów do produkcji różnorodnych poliuretanów.

Nasza historia

HONTER® CORPORATION powstała w 2005 roku w USA jako dostawca najwyższej jakości produktów poliuretanowych, w tym pianek PUR do produkcji budowlanej i przemysłowej. Wraz z ekspansją na rynek europejski, w 2008 roku powstała czeska firma HONTER® Company. Celem było zapewnienie dostaw produktów wysokiej jakości oraz zbudowanie nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Republice Czeskiej w celu lepszej kontroli procesu produkcyjnego i niższe koszty.

Rozbudowa mocy produkcyjnych

W 2019 roku w Zábřeh na Morawach rozpoczęła się budowa jedynej w swoim rodzaju fabryki w Czechach. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym oryginalną natryskową piankę poliuretanową EXY SPRAY SYSTEM zgodną z normą EN 14315-1 do izolacji budynków. Jakość produktów zapewnia wewnętrzny system kontroli jakości, który monitoruje wymagania i przepisy klientów. Inwestujemy w badania i współpracujemy z niezależnymi laboratoriami w zakresie kontroli jakości.

Rozpoczęcie produkcji w Czechach

Od 2019 roku w Czechach rozwijamy najwyższej jakości komponenty potrzebne do produkcji wysokiej jakości systemów poliuretanowych, które dostarczamy naszym klientom. W zależności od obszaru zastosowania dostosowujemy właściwości produktu do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkość, czas reakcji pianki, czy indywidualne właściwości klejące – opracujemy produkt „szyty na miarę”, zgodnie z życzeniami i wymaganiami Klienta.

Do pobrania

EN ISO 9001: System zarządzania jakoscią

Account details will be confirmed via email.