Izolacja poddaszy i strychów pianą natryskową EXY SPRAY SYSTEM®

Niezależnie od tego, czy masz więcej, czy mniej miejsca na izolację, z łatwością rozwiążemy Twój problem. W naszej ofercie znajdują się pianki izolacyjne o strukturze otwartych lub zamkniętych komórek, odpowiednie do każdego poddasza. Pianki nakłada się łatwo i szybko metodą natryskową, nie obciążając konstrukcji budynku. Posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, zapobiegają tworzeniu się mostków termicznych i rozwojowi pleśni na poddaszu. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej pianki.

Izolacja poddasza pianą natryskową EXY jest bardzo praktyczna. Piankę nanosi się metodą natryskową i od razu wielokrotnie zwiększa swoją objętość. Pianka doskonale wypełnia nawet niewielkie szczeliny i złącza oraz zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza nawet w trudno dostępne miejsca. Mechaniczne kotwienie izolacji nie jest konieczne, gdyż pianka doskonale przylega do wszystkich typowych powierzchni w konstrukcji dachu.
Żadnego późniejszego przycinania lub ściskania izolacji. Doświadczeni aplikatorzy mogą natryskiwać piankę izolacyjną na żądaną wysokość, eliminując odpady powstałe podczas przycinania. Prosto i szybko: Prosta aplikacja oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Po natryskiwaniu pianka twardnieje w czasie krótszym niż minuta.

Jakie są zalety izolacji natryskowej?
  • Pianka natryskowa EXY nie wymaga kotwienia mechanicznego
  • Posiada długą żywotność i niezmienne parametry izolacyjne
  • Zapobiega tworzeniu się mostków termicznych
  • Jest nieszkodliwa dla zdrowia, bezpieczna dla alergików i zwierząt
  • Minimalnie obciąża konstrukcji budynku
  • Potwierdzona czeskimi certyfikatami i atestami
  • Tworzy w 100% ciągłą warstwę bez łączeń
 

Zdjęcia z realizacji

Chcę izolację HONTER®

Prześlemy Ci niewiążącą kalkulację ceny lub wyślemy technika na BEZPŁATNĄ konsultację

Account details will be confirmed via email.